Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite bu seferde Romanya’da yer alan bir teknoloji mağazasında görüldü. Öncesinde İsveç ve Polonya mağazalarında görüntülenen yeni Xiaomi telefonlar hakkında, satışa 1 hafta kala birçok temel bilgi de ortaya çıktı.

Xiaomi Mi A2 Lite ve Xiaomi Mi A2 bir hafta sonra satışta!

Xiaomi Mi A2 ve A2 Lite için fiyat ve satış tarihi hakkında birçok farklı bilgiyi edindik. Xiaomi yeni telefonları için aynı anda satışa sunma planı yapıyor. Xiaomi Mi A2 için 4 GB RAM sabit olarak tüm türevlerde sunulurken. Mi A2 Lite için 3 GB ve 4 GB olacak şekilde iki RAM seçeneği sunuluyor.

32 GB depolama alanına sahip olan Xiaomi Mi A2 fiyatı saf haliyle 1540 TL olarak ortaya çıktı. Aynı şekilde Xiaomi Mi A2 64 GB fiyatı ise 1680 TL civarında olacak.

Bu fiyatlar şu an için satıcılar arasında farklılık gösteriyor. Xiaomi Mi A2 için 1700 TL civarında satışa çıkaran yabancı satıcılar da bulunuyor.

Xiaomi Mi A2 Lite fiyatı ile oldukça uygun bir izlenim uyandıracak. Tahminlere göre; 32 GB depolama ile 3 GB RAM kapasitesine sahip olan Lite model için fiyat 1120 TL civarında olacak.

Daha yüksek olan 4 GB RAM kapasiteli, 64 GB depolama alanına sahip olan Lite modeli için ise fiyat 1370 TL civarında olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.