Sony, Yeni BRAVIA 4K Profesyonel ürün grubu ile iş yerlerini yeniden tanımlıyor.

Sony, 6 yeni BZ35F BRAVIA 4K Profesyonel Ekranı küresel çapta piyasaya sürerek iş yerlerini yeniden tanımlama vizyonunu hızlandırdı. İnce, enerji tasarruflu Profesyonel Ekran serisi, canlı ve güzel 4K HDR görüntü kalitesi üretmek için gelişmiş 620 cd/m² parlaklık sağlıyor. Android TV işletim sistemi ile çalışan ekranlar, Sony kullanıcılarının beklediği kolay kullanım, esnek ağa bağlanma ve kapsamlı entegrasyon seçeneklerinin yanı sıra standart olarak 7/24 çalışma imkanı veriyor. Bu ekranlar; toplantı odaları, turistik merkezler ve halka açık alanlar, mağazalar, okullar ve üniversiteler gibi çeşitli iş ve eğitim ortamları için ideal bir çözüm sunuyor.

4K görüntüler ve HDR uyumluluğu

Sony’nin yeni BRAVIA Profesyonel Ekranları, en yeni tüketiciye yönelik TV teknolojisinden faydalanarak Full 4K çözünürlük ve optimum görüntü kalitesi için HDR uyumluluk sunuyor.

8 milyondan fazla pikselle 4K, Full HD’nin dört katı ayrıntı sunuyor ve daha net, daha akıcı ve daha doğal görüntüler oluşturmak için Sony’nin 4K X-Reality PRO görüntü işleme teknolojisi ile destekleniyor. Yüksek parlaklık ve dinamik kontrast, vurgularda ve karanlık gölgelerde 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralık) görüntüleme için idealdir.

Daha iyi bir iş için pratik özellikler

Çeşitli iş ve eğitim yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için optimize edilmiş ekranlar, boyut olarak 43 inç ile 85 inç arasında değişiyor ve IP ile RS232 kontrolünü destekliyor. Tüm modeller, yerel olarak TEOS, Crestron, AMX ve Control uyumluluğunun yanı sıra esnek kurulum seçenekleri ve üç yıllık eşsiz bir garanti sunuyor.

Android işletim sisteminde çalışan güçlü, dahili yazılım platformları sayesinde, en yeni BRAVIA Profesyonel Ekranlar; geniş özelleştirme, izleme seçenekleri ve diğer ağa bağlı sistemlerle entegrasyonun yanı sıra kolay kullanımın ve çalışabilirliğin öncelikli olduğu kurumsal ve eğitime yönelik uygulamalar için ideal bir çözüm sunacak yeni bir gelişmiş işlemci de içeriyor.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Müdürü Thomas Issa şunları söyledi: “Bu yeni BRAVIA Profesyonel Ekran grubu, Sony’nin mükemmel görüntü kalitesi mirasını temel alarak bunu işletme kullanıcılarımızın bir ekrandan istediklerine dair eşsiz bir anlayış ile birleştiriyor. Tüm geliştirme süreci sırasında müşteri görüşleri akıldan çıkarılmadan, yeni modeller yalnızca şekli işlevle birleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda Sony’nin TEOS çözüm grubu ile de yerel uyumluluk sunarak iş yerlerini yeniden tanımlıyor.”

 

Sony’nin popüler BRAVIA Profesyonel Ekranları, daha iyi iş sağlayacak özelliklerle dolu

  • Profesyonel mod (Pro mod), kullanıcıların ekran ayarlarını kolayca özelleştirmesini sağlayan kolay kurulum ve akıcı çalışma sunuyor. Bilgi ekranı veya toplantı odası kullanımı ve görüntülemesi için tek adımlı optimum ayarlar, bir dizi öğe için özelleştirilebilir ayar menüleri ve USB anlık bellek üzerinden ekrandan ekrana sorunsuz ayar kopyalama özelliği içeriyor.
  • Gelişmiş kurumsal kullanım için TEOS – Sony’nin BRAVIA ekranları, TEOS çözüm grubu ile tamamen uyumludur. Kullanıcılar, TEOS Manage ile kolayca planlama ve içerik oluşturmanın yanı sıra tek bir merkezden bilgi ekranını kontrol edebiliyor. TEOS Connect ise kullanıcıların fazladan alıcı veya donanıma gerek duymadan dizüstü bilgisayarlarını kolayca yansıtmasını sağlıyor.
  • Açık API desteği: Çeşitli web API’ları ile uyumluluk, uzaktan kumanda/yansıtma ve harici sistemlerle entegrasyon seçeneklerini genişleterek Profesyonel BRAVIA Ekranlarının farklı profesyonel çözümlere kolayca entegre edilmesini sağlıyor.
  • Göze hitap eden stil, kolay entegrasyon: İnce alüminyum kenara sahip ekranın şık, modern tasarımı her türlü kurum, mağaza veya eğitim ortamında muhteşem görünürken, kolay kablo yönetimi sistemi kabloların görünmediği, düzgün bir görünüm sergiliyor. BRAVIA, kolay entegrasyon için VESA standart montaj sistemine de sahip ve çeşitli kurumsal, perakende veya eğitim ortamlarına uyum sağlıyor.
  • Dokunmanın interaktif gücü: Sony BRAVIA Profesyonel Ekranlar, uyumlu aksesuarlara ve özel renklere sahip, isteğe bağlı, çoklu dokunmatik kızılötesi veya kapasitif ekran yüzeyi eklenerek interaktif bir dokunmatik ekrana veya bilgi noktasına dönüştürülebilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.