Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı

Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı

Performans gücü ve üretiminde gösterdiği yenilikçi çalışmalar ile adından söz ettiren Samsung, teknoloji alanında öne çıkan markalar arasında yerini alıyor. Çeşitli elektronik cihaz üretiminde günümüz ihtiyaçlarına yönelik üretim gerçekleştiren Samsung, beyaz eşya alanında da oldukça verimli çalışmalar gerçekleştiriyor. Yeni nesil teknolojiye uyumlu beyaz eşyalar arasında yer alan buzdolabı modelleri de dikkat çekiyor. Mutfağa uyumlu olmasının yanı sıra gıdaların uzun süreli koruma altında kalmasını isteyen kullanıcıların beklentilerine yanıt veren Samsung RT38K5100WW/TR buzdolabı, hedef kitlenin beğenisine sunuluyor. Teknik özellikleri ve sistemli bir şekilde çalışarak sergilediği performansı ile ön plana çıkan buzdolabı modeli, fiyat aralıkları ile de kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

Samsung RT38K5100WW/TR özellikleri ve uzun süreli etkin koruma gerçekleştirmesiyle kullanıcıların dikkatini çeken bir ürün oluyor. Buzdolabının her tarafına eşit miktarda dağılan nem oranı ile gıdaların uzun süre taze kalması sağlanıyor. Geleneksel modellerde bulunan %30 oranındaki nemlilik, Samsung marka buzdolabı modelinde %70 oranında bulunuyor. Bu sayede buzdolabı içerisinde saklanan yiyecek ve içecekler tazeliğini koruyor. Koruma için oldukça elverişli bir ortam yaratan ürün, yenilikçi buzdolabı anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor. Böylece Samsung bozdolabı modeli içerisinde konulan malzemeler, kurumadan ve çok daha uzun süreli bir şekilde taze kalıyor. Hassas gıdalarda da üstün performans sergileyen ürün, etkin koruma gerçekleştiriyor. İkili soğutma sistemi, buzdolabı içerisinde meydana gelebilecek kokuların önüne, dondurucu ve buzdolabı kısımlarını ayrı ayrı soğutarak geçiyor. Bu sayede dondurulmuş yiyecekler, ilk andaki tadını ve orijinalliğini daha uzun süre koruyabiliyor.

Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı

Beş farklı dönüşüm modu

Beş farklı dönüşüm modu olan Samsung buzdolabı, gıdaları saklama ve koruma konusunda üstün esneklik sağlıyor. Farklı ve beklenmedik sebeplerden dolayı veya özel durumlar için taze tutulmak istenen tün yiyecekler için dondurucu tek bir hamle ile buzdolabına dönüştürülebiliyor. Böylece yiyecek ve içecekleri saklamak için ekstra bir alan elde edilmiş oluyor. Bunun dışında özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu sağlanmak isteniyorsa, kapalı modunu aktif hale getirerek, dondurucu bölmesi tamamen kapatılabiliyor. Bu şekilde hem dondurucu yine buzdolabı görevinde kullanılabiliyor hem de enerji açısından tasarruf sağlanabiliyor.

Yiyecek ve içeceklerde buzlanma meydana getirmeden kaliteli bir şekilde dondurma işlemini gerçekleştiren Samsung marka buzdolabı, yiyecek ve içecekleri çok daha uzun süreli bir şekilde saklama konusunda yardımcı oluyor. Hızlı dondurma işlemi veya soğutma için güçlü bir şekilde havayı gıdalara iletiyor. Tek bir dokunuş sayesinde, güçlü soğutma (power cool) özelliği ile yiyecek ve içecekler hızlı bir şekilde soğutuluyor. Aynı zamanda bu özellik ile dondurma veya donmuş yiyecekleri katılaştırmak veya buz haline getirmek de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Et ve et ürünlerini uzun süreli bir şekilde muhafaza etmek için ideal bir seçim olan Samsung RT38K5100WW/TR özellikleri ile alanında ön plana çıkan bir ürün oluyor.

Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 Lt Twincooling Plus NoFrost Buzdolabı

Dijital Inverter teknolojisi

Dijital Inverter teknolojisine sahip Samsung buzdolabı modeli, soğutma talebine karşılık olarak kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlıyor. Bu şekilde daha az enerji tüketen buzdolabı, performansından ödün vermeden üst düzey konumda faaliyetine devam ediyor. 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlama gerçekleştiren ürün, bu sayede çalışma sesini da minimum düzeye getiriyor ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranlarını düşürüyor. Bunlara ek olarak, 384 litre oranında depolama alanı bulunan Samsung buzdolabı, yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi ile geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarruflu çalışıyor. Üst ve yan taraflarında bulunan lambalar ile her köşe parlak bir şekilde aydınlanıyor ve daha etkin bir görünürlük sağlıyor. Ayrıca Samsung RT38K5100WW/TR fiyatı ile de hitap edilen kitleden geçer not alıyor.

Derinlik (cm) 71.5
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 89
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 67.5
Hacim (L) 295
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Ses Seviyesi (dB) 43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 295
Üretici Samsung
Ürün Rengi Beyaz
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 298
Yükseklik (cm) 178.5

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.