Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo Mikrodalga Fırın
Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo Mikrodalga Fırın

Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo Mikrodalga Fırın

Yenilikçi imajı ve güvenilirliğiyle bir dünya markası olan Samsung, son teknoloji ürünü ME732K/AND Soft 2 Solo mikrodalga fırın ile çalışanlara, öğrencilere ve mutfakta pratiklikten yana olan ev hanımlarına hitap ediyor. Ürün, çok kısa sürede buz çözme yeteneği ve ısıtma kapasitesi sayesinde, zamandan ve bütçeden tasarruf ettirerek, mutfakta saatler geçirmeden harikalar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Mutfaktaki Yardımcınız

  • Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo mikrodalga fırın, pratik kullanımı ve uygun fiyatı ile hem zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyor hem de on yıl garanti süresi ayrıcalığı tanıyarak, bütçenizi korumanıza yardımcı oluyor.
  • Ürün, her gıda için özel olan ısıtma süreleri ve 5 kademeli güç seçenekleriyle sorunsuz bir mutfak deneyimi yaşatıyor.
  • 41.3 cm derinlik ve 55.2 cm genişliğe sahip bu mikrodalga fırın, bir defada fazla miktarda buz çözdürme ya da yiyecek ısıtmaya imkân veriyor. Geniş hacim özelliğinin yanı sıra özel tasarımı ile az yer kaplayarak, mutfaktaki kullanım alanınızı daraltmıyor.
  • Ürün, iç haznesinin köşesiz olmasıyla kolayca silinerek, temizlenebiliyor.
  • Özel tasarımı, led özellikli dijital ekranı sayesinde, mutfağınızda oldukça şık bir görüntü sergileyen cihaz, bütçenizi koruyarak sizi teknoloji ile buluşturuyor.
Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo Mikrodalga Fırın

Yaşamı Kolaylaştıran Tasarruflu Teknoloji

  • Ürün tipi: Mikrodalga fırın
  • Kurulum: CMO
  • Güç Çıkışı ve Tüketimi: (Maksimum) 800 W / 1150 W
  • Brüt Boyutlar (GxYxD): 552 x 329 x 413 mm
  • Hacim: 17-20 Lt.

Samsung ME732K/AND Soft 2 Solo mikrodalga fırın, ayrıca otomatik pişirme özelliği, saat sistemi seçeneği ve hatırlatıcı bitiş sinyalinin olmasıyla öne çıkıyor.

Dünya Devi Samsung Güvencesi

Lee Byung-Chul tarafından, 1938 senesinde kurulan Güney Kore merkezli Samsung, çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi olan Samsung Elektronik ile nesillerdir teknolojiyi evlerimize taşıyor.

Samsung, Vizyon 2020 anlayışıyla, ürettiği yenilikçi teknoloji ve zengin ürün yelpazesi aracılığıyla, dijital tecrübelerle dolu daha iyi bir dünya yaratma hayali kuruyor. Global olarak sevilen bu marka, yaratıcılığa ve inovasyona olan tutkusuyla dünyanın pek çok noktasındaki müşterileri için en iyi ürün ve hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

Mutfakta Değişim Zamanı

Ürününüzün boyutları, her mutfak tipine uyacak ve az yer kaplayacak şekilde tasarlandığından dilediğiniz yere kolaylıkla yerleştirebilirsiniz.

Yiyeceklerinizin buzunu çözdürmeden ya da ısıtma işlemine geçmeden önce, dijital ekran ayarlarından, gıda tipine uygun olarak ısıtma süresini belirlemelisiniz. Tercih ettiğiniz süre dolduğunda, cihazınızın verdiği bitiş sinyali ile kapağını açabilirsiniz.

Mikrodalga fırınınızı temizlemek istediğinizde, içini tümüyle boşaltarak, nemli bir bez ve deterjan yardımıyla, sorunsuz şekilde silebilir, seramik emaye iç yüzeyine fazla güç kullanmak zorunda kalmadan temizliğinizi pratik şekilde yapabilirsiniz.

Cihazınızın son teknoloji ile üretilen bir ürün olarak içerdiği led ekrandaki dijital göstergeleri ve siyah kapaklı tasarımıyla mutfağınıza yeniliği ve şıklığı taşıyabilirsiniz.

Mutfakta zaman kaybetmemek, buzlu gıdalarınızı dakikalar içinde çözdürmek ve yiyeceklerinizi saniyeler içinde ısıtmak için uygun fiyatlı, şık tasarımı olan bir mikrodalga fırın almayı düşünüyorsanız, Samsung güvencesi altında olan bu ürünü hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.