Renklerle dans et.

HT14X Notebook serisinde HD ekran teknolojisi vardır. 1366×768 piksel çözünürlük ile 14.1 inç boyutundadır. Normal ekranlara göre renkler daha canlı görünür. Renk derinliği diğer ekranlar ile kıyaslandığında fark edilebilir. Ürünü diğer görüntü birimlerine bağladığınızda, örneğin televizyon veya plazma ekran gibi; daha yüksek çözünrlükte kullanım yapılabilir.

 

Performans? Üst noktada.

Hometech tüm ürünlerinde olduğu gibi HT 14X modelinde de Intel teknolojisine yer veriyor. 1.92 GHz hızındaki Atom Cherry Trail işlemcisi dört çekirdeklidir. Bu da oyun veya yazılım kullanımı sırasında gerek duyulan performansı sağlar.

 

Görüntü kalitesi ve performansını yine Intel Graphics 8 dahili grafik işlemciden alır. 32 GB dahili hafızası ek olarak SD Kart ile 64 GB’a kadar artırılabilir.

 

Çift kanal ses.

Çift hoparlör Stereo (Çift Kanal) destekler, sağ ve sol ayrı kanaldadır. Ek olarak dahili mikrofonu da vardır. Bir dizüstü bilgisayar için ihtiyaçları karşılayacak ses düzeyini sağlar.

 

Eğlence yarıda kalmasın.

10000 mAh pil gücü ile yapılan iş veya uygulamalar yarıda kalmaz. Ortalama bir kullanım yükü altında 10 saate kadar kesintisiz çalışabilir veya oyun oynayabilirsiniz.

 

Şık ve hafif tasarım.

Kendi ürün sınıfında en hafif sayılabilecek bir bilgisayar. İnce tasarımı ve şık saf beyaz rengi ile tasarımı göz alıcı düzeyde.

 

10’unla herşey çok kolay.

Windows 10’un kullanıcılarına sağladığı tüm kolaylıkların yanında en büyük özelliklerinden bir de Windows Store’dur. Bu mağazada ücretli veya ücretsiz ihtiyaç duyulan tüm yazılımları bulabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin!