HALIDA TOZ TOPLAMA SINIFI

Halı temizleme performansı da oldukça etkileyici olan Grundig elektrik süpürgeleri, halıların derinliklerine işlemiş tozları kolaylıkla emiyor. %83’ten yüksek bir dpuc (dust pick up on carpet: halıda toz toplama) değerine sahip olan Grundig süpürgeler, halılarınızdaki tozların tamamına yakınını topluyor. Bu performans, Avrupa Birliği standartlarına göre C sınıfı olarak değerlendiriliyor. Halıdaki yüksek toz toplama performansı sayesinde, Grundig elektrikli süpürge ile aynı bölgenin üzerinden defalarca geçmenize gerek kalmıyor.

SERT ZEMİNDE TOZ TOPLAMA SINIFI

Grundig elektrikli süpürgeler, gelişmiş toz toplama performanslarıyla sert zeminlerde üstün bir verim sağlıyor. Grundig elektrikli süpürgelerin sert zeminde A Sınıfı Toz Toplama performansı, süpürgenizin %111’lik bir dpuhf (dust pick up on hard floor: sert zeminde toz toplama) değerine sahip olduğu anlamına geliyor. Sert zemin ve halıdaki yüksek toz toplama performansı sayesinde, Grundig elektrikli süpürge ile aynı bölgenin üzerinden defalarca geçmenize gerek kalmıyor.

SOFT-START MOTOR KORUMA TEKNOLOJİSİ

Grundig elektrikli süpürgelerde bulunan ve en iyi elektrikli süpürge özelliklerinden biri olan Soft-Start Motor Koruma Sistemi, motor gücünü kademeli olarak artırıyor. Böylece motora aniden aşırı güç binmesinin önüne geçiliyor. Ayrıca Soft-Start Motor Koruma Sistemi’ne sahip Grundig elektrikli süpürgelerin motoru ve parçaları daha az yıpranıyor. Böylece, uzun vadede oluşabilecek motor arızaları da engellenmiş oluyor. Buna ek olarak, motor gücünün akıllıca kullanılması sonucu elektrikli süpürgeler daha verimli bir performans sergiliyor.

94 CM UZUN METAL BORU

Grundig elektrikli süpürgeler, 94 cm Uzun Metal Hortumları ile evinizde ulaşılmadık köşe, temizlenmemiş kenar bırakmıyor. Temizlik sırasında daha az eğilmenizi sağlayacak 94 cm uzunluğundaki hortumla daha ergonomik bir kullanım sunuluyor. Böylece, temizlik sonrasında oluşabilecek bel ağrısı gibi sorunların önüne geçiliyor. Grundig elektrikli süpürge, uzun hortumuna ek olarak farklı tür zemin ve yüzeylere uyum sağlayabilen aparatlarıyla da daha pratik ve verimli bir temizlik sağlıyor. Ayrıca üzerinde iki adet aksesuar tutucu bulunan uzun süpürge hortumuyla ihtiyacınız olan aksesuarlar her zaman elinizin altında bulunuyor.
Emiş Gücü Ayarı Var
Enerji Sınıfı A
Halıda Çekiş Sınıfı C
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) Aralığı 0 – 1000
Motor Gücü (watt) 800
Sert Zeminde Çekiş Sınıfı A
Ses Seviyesi (dB) 73
Toz Hacmi (L) 2.8
Toz Haznesi Var
Toz Torbası Yok
Toz Yayma Sınıfı A
Ürün Rengi Siyah
Watt Aralığı 0 – 1000