bosch-wat28480tr-çamaşır-makinesi
bosch-wat28480tr-çamaşır-makinesi

Güç / Tüketim

9 kg
Devir sayısı: 1400 dev./dak.
Enerji verim sınıfı: A+++ -30%
En yüksek enerji sınıfı olan A+++’dan %30 daha tasarruflu

Opsiyonlar

VarioPerfect: Mükemmel yıkama performansı sağlayan, optimum süre ve enerji kullanan programlar
Ön yıkama, Kalan süre, Sıcaklık ayarı, Yeniden yükleme fonksiyonlu Başlat/Beklet, EkoPlus/JetPlus, Devir ayarı

Konfor / Güvenlik

Metal kapı menteşesi
Özel tasarımlı, çelik görünümlü mıknatıslı kapak
EcoSilence Drive: Uzun ömürlü sessiz motor
AntiVibration dizayn: Daha dayanıklı ve daha sessiz
su akış sensörü
ActiveWater Plus: Kaynaklara duyarlı su tüketimi
Çok katlı su koruması
3 Boyutlu AquaSpar su ve enerji tasarruf sistemi
ActiveWater Süresiz miktar otomatiği
Elektronik kontrol
Köpük ikaz
Köpük tarama sistemi
Dengesiz yük kontrolü
Çocuk kilidi
Program bitiminde akustik sinyal
Kendi kendini temizleyen deterjan çekmecesi
Sıvı deterjan için ayraç

Çelik görünümlü mıknatıslı kapak tasarımı ve verimli yıkama özellikleri ile öne çıkan Bosch WAT28480TR A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, yüklü çamaşır miktarı ve tüm kumaş türleri için farklı program seçenekleri sunuyor. Hızlı ve işlevsel bir çamaşır makinesi isteyenlere hitap eden ürün mükemmel yıkama performansı ile enerji verimliliğini artırıyor. Akıllı programları ile yıkama süresini kısaltıyor ve çamaşırların derinlemesine temizlenmesini sağlıyor.

bosch-wat28480tr-çamaşır-makinesi

En Yüksek Enerji Sınıfında Yıkama

 • 1400 devirde tasarlanmış olan makine 9 kiloya kadar çamaşır yıkama kapasitesi sunuyor. A+++ enerji verimliliği derecesine sahip olan ürün %30 daha tasarruflu kullanım özellikleri ile verimli yıkama sağlıyor.
 • Metal kapı menteşesi ve çelik görünümlü mıknatıslı kapak yardımı ile güvenliği üst düzeyde tutan cihaz kolayca kilitlenerek yıkama gerçekleştiriyor.
 • EcoSilence fonksiyonu makinenin sessiz bir şekilde yıkama işlemi yapmasını sağlıyor ve uzun ömürlü kullanım vadediyor.
 • AntiVibration dizayn özellikleri ile zenginleştirilen solo makine, böylece daha sessiz ve dayanıklı su akışı sensör özellikleri sunuyor.
 • ActiveWaterPlus kaynaklara duyarlı su tüketimi özelliğini devreye sokarak çok katlı su koruması gerçekleştiriyor ve enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor.
 • Elektronik kontrol mekanizması ile rahatlıkla yönetilebilen ürün program türü ve yıkama süresini kolayca dijital ekranda görebilmeyi sağlıyor.

Pratik Özellikler

 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 152 kWh
 • Maksimum Devir Hızı: 1400
 • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
 • Kullanım Şekli: Solo

VarioPerfect programı ile tüm kumaş türlerinde en iyi yıkama özelliğini devreye sokan solo tipi makine, EcoPerfect veya SpeedPerfect fonksiyonları ile programlar arası verimi üst seviyeye çıkarıyor. Böylece yıkama süresi %65, enerji tüketimi ise %50‘ye varan oranlarda azalıyor. Dengesiz yük kontrolü kapasite aşımı yapıldığında uyarı sinyali veriyor. Çocuk kilidi ise çocukların yıkama esnasında makineye erişimini önlüyor ve olası tehlikelerin önüne geçiyor. Program bitimini özel akustik sinyali ile haber veren ürün, çamaşırların makine içinde uzun süre beklemesini önlüyor. Kendi kendini temizleme özelliği sunan deterjan çekmecesi deterjan kalıntılarının ve kireç oluşumunun önüne geçiyor. Reload, yani yeniden yükleme fonksiyonu ise çamaşır yıkama deneyimine esneklik kazandırıyor. Yıkama programını durdurarak makineye ilave çamaşır ekleme imkanı tanıyan özellik, unutulan çamaşırları dert olmaktan çıkarıyor. 152 kWh enerji tüketimi çevre dostu kullanımı destekliyor. Köpük tarama sistemi ve köpük ikazı 9 kilo yıkama kapasiteli çamaşır makinesinin güvenliğini artırıyor.

Rahat Kullanım

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Bosch WAT28480TR A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve güç kablosu ile bir arada sunuluyor. Beyaz renkli yeni nesil çamaşır makinesi 84x59x59 cm olan ideal boyutları ile her yere kolayca yerleştirilebiliyor. Solo kullanım tipindeki ürün 49 dB yıkama sesi ve 75 dBA sıkma sesi ile sessiz çalışma özelliğini gözler önüne seriyor.

Bosch: Beyaz Eşyada Akıllı Çözümler

Yaşam için teknoloji sloganı ile hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atan Bosch; tüketim ürünleri, endüstriyel teknoloji ve mobilite çözümleri ile dünya çapında hizmet veriyor. Kalite ve güven prensibini benimseyen marka ilk çamaşır makinesini 1958 yılında üretmiş. O günden bugüne geliştirdiği üst düzey ürünler sayesinde beyaz eşya alanında sektör öncüsü olan firma, doğa dostu teknolojileri destekleyen tasarımları ile geniş bir müşteri kitlesine seslenmeyi başarıyor.

Güvenlik ve Konfor Bir Arada

16 program seçeneğine sahip olan Bosch WAT28480TR A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, her kumaş seçeneğinde en iyi yıkama deneyimine imkan tanıyarak konforlu bir kullanıma imza atıyor. İşlevsel özellikleri ve enerji tasarrufu yönetimi ile hem ekonomik hem de kolay bir yıkama sağlayan ürün günlük kullanım beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Güvenliği öne çıkaran nitelikler ise çamaşır makinesinin kusursuz çalışma prensibi ile donatılmış olduğunu kanıtlıyor.

Buharlı Yıkama Yok
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 59
Ek Özellikler Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 152
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 59.8
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1400
Renk Beyaz, Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 75
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 49
Yıllık Su Tüketimi (lt) 11220
Yükseklik (cm) 84.8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.